Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

Obrazek

 

 

 

7. kolo

AC Strafek 4 0 FC Jiříkov
FC Mouchy Jesenice 1 4 sysly
FK Ferona Rosnice 2 4 Kfc Bahní Otrava
Ikarus Pallas 5 3 SPARTA DĚČÍN

14.3.2009

Sestavy

Ikarus Pallas - Prinker - Nádvorník,Moesta,Ibarreta-Mesa,Mährer,Ortega,Hackett,Ferrari - Mihal,Badžo

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Ahorn,Rukavička - Baldi,Nockeritz,Tenhunen,Marelion,Mönntinen - Moleira,Jelínek

Branky - 6. a 65.Mihal, 29. a 58.Badžo, 26.Ferrari - 7.Marelion, 35.Jelínek, 70.Mönttinen

ŽK - Mährer - Marelion

Střídání - 21.Krahulík za Baldi

Diváci - 12 090

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 6. kolo

FC Jiříkov 3  1 FC Mouchy Jesenice
sysly 0 3 FK Ferona Rosnice
Kfc Bahni Otrava 0 5 Ikarus Pallas
SPARTA DĚČÍN 5 0 AC Strafek

7.3.2009

Sestavy

 SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Ahorn,Rukavička - Baldi,Nockeritz,Tenhunen,Marelion,Mönntinen - Moleira,Jelínek

AC Strafek - Embil - Kromdijk,Kräuchi,Kopřiva - Rodrigo,Barraza,Škaljič,Moudrý,Corno- Šoltys,Flåten

Branky - 12. a 40.Jensen, 37.Nockeritz, 57.Baldi, 83.Rukavička

 Diváci - 14 050

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

  5. kolo

Ikarus Pallas 6 0 sysly
FK Ferona Rosnice 3 0 FC Jiříkov
FC Mouchy Jesenice 3 3 AC Strafek
Kfc Bahní Otrava 1 4 SPARTA DĚČÍN

28.2.2009

Sestavy

 

Kfc Bahní Otrava - Justa - Humpál,Ditrich,Jarošek,Patočka - Blaha,Chatrný,Hampel,Čarek - Čamek,Rössler

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Ahorn,Rukavička - Baldi,Nockeritz,Tenhunen,Marelion,Mönntinen - Moleira,Jelínek

Branky - 11.Čamek - 24. a 84.Nockeritz, 78. a 81.Moleira

Diváci - 13 750

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  4. kolo

AC Strafek 5 1 FK Ferona Rosnice
FC Jiříkov 0 6 Ikarus Pallas
sysly 0 5 Kfc Bahní Otrava
SPARTA DĚČÍN 6 0 FC Mouchy Jesenice

 21.2.2009

Sestavy

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Lescano,Rukavička - Baldi,Nockeritz,Tenhunen,Marelion,Mönntinen - Moleira,Jelínek

 

FC Mouchy Jesenice - Devátý - Tůma,Stulík,Morales,Kobík,Broglia - Zazvonil,Stankovič,Rücker - Fontes,Devátý

Branky - 14. a 77.Baldi, 18.Moleira, 34.Tenhunen, 76.Marelion, 78.Jelínek

ŽK - Rukavička - Kobík, Rücker

ČK - Rücker

Střídání - 40. Ahorn za Lescana

Diváci - 11 312

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

  3. kolo

FK Ferona Rosnice 1 1 FC Mouchy Jesenice
Kfc Bahní Otrava 4 1 FC Jiříkov
Ikarus Pallas 9 0 Nepomuk
sysly 1 10 SPARTA DĚČÍN

14.2.2009

Sestavy

sysly - Boubelík - Šrám,Panák,Muzika,Glaser - Havlíček,Paděra,Rosecký,Varyš - Motejzík,Drahozal

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Lescano,Rukavička - Baldi,Nockeritz,Tenhunen,Marelion,Mönntinen - Moleira,Jelínek

Branky - 14.Baldi, 21.Lescano, 25., 65., 69 a 83.Moleira, 30.Marelion, 53.Mönttinen, 76. Rukavička

Diváci - 2 896

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

   2. kolo

FC Jiříkov 2 1 Fk Ratenice
FC Mouchy Jesenice 1 4 Ikarus Pallas
Nepomuk 1 4 Kfc Bahní Otrava
FK Ferona Rosnice 1 10 SPARTA DĚČÍN

7.2.2009

Sestavy

 

FK Ferona Rosnice - Guillon - Kiss,Sváček,Melen,Krištůfek - Hollnsteiner,Kaňka,Leden - Usherwood,Mpoulakos,Vandenbroele

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Lescano,Rukavička - Baldi,Nockeritz,Tenhunen,Marelion,Mönntinen - Moleira,Jelínek

Branky - 2. a 84.Jelínek, 16.Moleira, 26. a 87.Lescano, 29.,31. a 83.Baldi, 53. a 74.Goettlicher - 26.Usherwood

ŽK - Nockeritz, Lescano - Krištůfek, Sváček

Diváci - 4 917

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

   1. kolo

Kfc Bahní Otrava 3 3 FC Mouchy Jesenice
Ikarus Pallas 4 0 FK Ferona Rosnice
FK Ratenice 3 5 Nepomuk
SPARTA DĚČÍN 8 0 FC Jiříkov

31.1.2009

Sestavy

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Lescano,Rukavička - Baldi,Marelion,Pareschi,Jensen,Mönntinen - van Drongelen,Jelínek

FC Jiříkov - Kohlíček - Zeman,Bubík,Špelina,Holešínský - Klečka,Danda,Šťavík,Lenhart - Bojanovský,Dostálek

Branky - 4.Baldi, 8.Pareschi, 21. a 28.Jelínek, 34.van Drongelen, 49. a 73.Jensen, 83.Goettlicher

ŽK - Mönntinen, Goettlicher, Lescano

Střídání - 82. Hoffman za Lenharta

Diváci - 9 849

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   

 

SEZONA 22, LIGA VI.224

   14. kolo

Arsenal Brno F.C. 7 0 FC Barulom
Zdenda 3 1 FK VOGUE
FC Písnice 2 1 senasTeam
LAPALEPA 2 5 SPARTA DĚČÍN

10.1.2009

Sestavy

 LAPALEPA - Filep-Nestický,Stieglitz,Eygi,Sar-Cordeel,Halm,Pumprla,Meixner-Hubalek,Nekolný

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Lescano,Rukavička - Baldi,Marelion,Pareschi,Jensen,Mönntinen - van Drongelen,Jelínek

Branky - 31.Pumprla, 61.Nekolný - 26. a 38.Jensen, 36. a 37.Jelínek, 40.Goettlicher

Diváci - 10 988

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Obrazek

 

   13. kolo

FK VOGUE 0 0 FC Písnice
senasTeam 3 0 LAPALEPA
FC Barulom 4 5 Zdenda
SPARTA DĚČÍN 1 7 Arsenal Brno F.C.

3.1.2009

Sestavy

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Lescano,Rukavička - Baldi,Marelion,Pareschi,Jensen,Mönntinen - Barrios,Jelínek

Arsenal Brno F.C. - Esteban - Bloom,Trachta,Oh -De Pascalis,Edwards,Sasso,Rönnblom - Mur,Kronen,Adaykin

 

Branky - 75.Mönntinen - 17.Oh, 29.Edwards, 31.Adaykin, 42. De Pascalis, 69.Mur, 81..a 84.Kronen

ŽK - Mönntinen

Diváci - 14 050

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

   12. kolo

Arsenal Brno F.C. 1 1 senasTeam
LAPALEPA 0 4 FK VOGUE
FC Písnice 4 1 Zdenda
FC Barulom 7 2 SPARTA DĚČÍN

26.12.2008

Sestavy

FC Barulom - Fanta - Velazquez,Vallila,Õnnelemb - Nok,Pokuta,Hobza,Burstein,Miranda - André,Lanzós

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Ahorn,Lescano - Baldi,Marelion,Pareschi,Jensen,Mönntinen - van Drongelen,Jelínek

 Branky - 4.Velazquez, 16.a 80.Burstein, 29.Pokuta, 66.Õnnelemb, 69.Hobza, 70.Lanzós - 26.van Drongelen, 81.Mönntinen

ŽK - Velazquez

ČK - 83. van Drongelen

Střídání - 84.Corneliussen za Velazquez

Diváci - 25 784

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

         11. kolo

FK VOGUE 1 2 Arsenal Brno F.C.
Zdenda 9 0 LAPALEPA
FC Písnice 1 3 FC Barulom
senasTeam 1 0 SPARTA DĚČÍN

19.12.2008

Sestavy

senasTeam - Castro - Černý,Kotzur,Wieggers,Brix -Prada, Dufosse,Staromlyñski-Behncke,Trzepizur,bin Abd Khupur

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Lescano,Rukavička - Baldi,Marelion,Pareschi,Jensen,Mönntinen - van Drongelen,Jelínek

 Branky - 77. bin Abd Khupur

ŽK - Rukavička,Lescano

Diváci - 17 499

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

         10. kolo

LAPALEPA 0 7 FC Písnice
FC Barulom 6 1 senasTeam
Arsenal Brno F.C. 2 0 Zdenda
SPARTA  DĚČÍN 0 5 FK VOGUE

12.12.2008

Sestavy

SPARTA DĚČÍN - Moise - Goettlicher,Lescano,Rukavička - Baldi,Marelion,Pareschi,Mönntinen,Krahulík - van Drongelen,Jelínek

FK VOGUE - Jülich - Goluch,Fischer,Čečetka,Villayres,Sadeh - Nietlisbach,Mathiasson,Santens,Visky - Malmila

 Branky - 5.Mathiasson, 7.Fischer, 24. a 76.Santens, 74.Villayres

Střídání - 76. Buta za Sadeh

ŽK - Krahulík,Lescano - Visky,Goluch

Diváci - 13 788

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

         9. kolo

LAPALEPA 1 11 FC Barulom
FK VOGUE 4 1 senasTeam
FC Písnice 1 3 Arsenal Brno F.C.
Zdenda  5 3 SPARTA  DĚČÍN

6.12.2008

Sestavy

Zdenda - Polok - Pelczynski,Coppens,Bryson - Hobbs,Lin-Chuen,Rodoreda,Zemek,Sassendorf - Chiruzi,Gheorghiu

SPARTA DĚČÍN - Moise - Ahorn,Lescano,Rukavička - Baldi,Marelion,Pareschi,Mönntinen,Krahulík - van Drongelen,Jelínek

 Branky - 3.Chiruzi, 15.Lin-Chuen,29.Zemek, 60.Gheorghiu, 85.Rodoreda - 22.Rukavička,       51. van Drongelen, 83.Jelínek

Střídání - 34. Petráš za Chiruzi, 58. de Wolf za Lin-Chuen

ŽK - Rukavička

Diváci - 30 152

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

         8. kolo

senasTeam 1 4 Zdenda
FC Barulom 2 2 FK VOGUE
Arsenal Brno F.C. 10 1 LAPALEPA
SPARTA  DĚČÍN  1 9 FC Písnice

29.11.2008

Sestavy

SPARTA DĚČÍN - Moise - Ahorn,Lescano,Rukavička - Baldi,Marelion,Pareschi,Mönntinen,Krahulík - van Drongelen,Jelínek

 FC Písnice - Strauven - Benzinger,Sousa,Jordo - Filicori,Fischer,Logar,Guerra,Carreras - Rantala,Frøyland

 

Branky - 87.Jelínek - 8. a 57.Rantala, 11. a 86.Carreras, 12. a 88.Guerra, 30.Sousa, 80.Frøyland, 89.Logar

ŽK- Mönntinen

Diváci - 12 736

 

 

Obrazek

  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

         7. kolo

Zdenda 1 0 senasTeam
FK VOGUE 3 0 FC Barulom
LAPALEPA 0 9 Arsenal Brno F.C.
FC Písnice  8 0 SPARTA  DĚČÍN

22.11.2008

Sestavy

 FC Písnice - Strauven - Benzinger,Basadre,Jordo - Filicori,Fischer,Logar,Guerra,Carreras - Rantala,Frøyland

SPARTA DĚČÍN - Moise - Ahorn,Lescano,Rukavička - Baldi,Bulovič,Jensen,Mönntinen,Krahulík - van Drongelen,Barrios

Branky - 11.Carreras, 18. Rantala,  36,61. a 65.Fischer, 36.Logar, 50.Benzinger, 67.Guerra

Střídání - 32. Vonásek za Baldi

Diváci  23 021

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

   6. kolo

FC Barulom 6 0 LAPALEPA
senasTeam 5 0 FK VOGUE
Arsenal Brno F.C. 6 1 FC Písnice
SPARTA DĚČÍN  1 7 Zdenda

15.11.2008

Sestavy

 SPARTA DĚČÍN - Moise - Ahorn,Lescano,Rukavička - Baldi,Pareschi,Jensen,Mönntinen,Krahulík - van Drongelen,Barrios

Zdenda - Andersen - Pelczynski,Bryson,Strijbos - Zemek,Lin-Chuen,Coppens,de Wolf,Hobbs - Sassendorf,Chiruzi

Branky - 27.Krahulík - 32.Hobbs, 34.Zemek, 40.Bryson, 74.a76.Sassendorf, 75.Pelczynski, 81.de Wolf

ŽK - Rukavička, van Drongelen, Barrios - de Wolf

Střídání - 73.Bulovič za Pareschio, 82. Vonásek za Rukavičku - 44.Rozkošník za Strijbose

Diváci  12 434

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

         5. kolo

 FC Písnice 6 0 LAPALEPA
senasTeam 2 2 FC Barulom
Zdenda 4 2 Arsenal Brno F.C.
FK VOGUE  2 0 SPARTA DĚČÍN

8.11.2008

Sestavy

FK VOGUE - Dunn - Sadeh,Fischer,Golluch,Villayres,Čečetka - Jacobsson,Santens,Mathiasson,Visky - Inman

 SPARTA DĚČÍN - Moise - Ahorn,Lescano,Rukavička - Baldi,Pareschi,Nockeritz,Mönntinen,Krahulík - van Drongelen,Jelínek

Branky - 83. Mathiasson, 86. Santens

ŽK - Jelínek, Ahorn - Jacobsson

ČK - Jelínek

Diváci  21 918

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

         4. kolo

 Arsenal Brno F.C. 0 4 FK VOGUE
FC Barulom 0 3 FC Písnice
LAPALEPA 0 6 Zdenda
SPARTA DĚČÍN  0 2 senasTeam

1.11.2008

Sestavy

SPARTA DĚČÍN - Moise - Ahorn,Lescano,Rukavička - Baldi,Jensen,Nockeritz,Bulovič,Mönntinen - van Drongelen,Jelínek

senasTeam - Castro - Hoenselaar,Kotzur,Wieggers,Wyrobek - Dufosse,Florio,Staromlyñski-Nota,Trzepizur,bin Abd Khupur

Branky - 86. Nota, 87. Dufosse

ŽK - van Drongelen, Jensen - Kotzur, Nota

Diváci  11 513

   

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

3. kolo
 Zdenda 2 4 FC Písnice
FK VOGUE  2  0 LAPALEPA
senasTeam 1  4 Arsenal Brno F.C
SPARTA DĚČÍN  1 7 FC Barulom

 25.10.2008

Sestavy

SPARTA DĚČÍN - Moise - Ahorn,Lescano,Rukavička - Baldi,Jelínek,Nockeritz,Bulovič,Mönntinen - van Drongelen,Barrios

FC Barulom - Fanta - Velazquez,Vallila,Õnnelemb - Nok,van Huut,Pokuta,Burstein,Miranda - André,Lanzós

Branky -33. van Drongelen - 14. 37. a 67. André,29. van Huut,,53. a 73. Lanzós,59. Velazquez

ŽK - Jelínek - Õnnelemb

Diváci - 10 622

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo
 Zdenda  1  1   FC Barulom
 LAPALEPA  1  5  senasTeam
 FC Písnice  2  0  FK VOGUE
 Arsenal Brno F.C.  6  1  SPARTA DĚČÍN
18.10.2008

Sestavy

Arsenal Brno F.C. - Salminen - Oh,Bloom,Suárez - Rönnblom,Edwards,Sasso,De Pascalis,Espejel - Kronen,Adaykin

SPARTA DĚČÍN - Moise - Ahorn,Lesano,Rukavička - Baldi,Jelínek,Bulovič,Nockeritz,Mönntinen- van Drongelen,Barrios

Branky - 9.Sasso, 35. , 39. a 70.Kronen, 81.Edwards,88.De Pascalis - 68.Nockeritz

ŽK - Barrios

Střídání - Staš za Espejela

Diváci - 25 871

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo
 FC Barulom  0  7  Arsenal Brno F.C.
 senasTEAM  0  5  FC Písnice
 FK VOGUE  4  1  Zdenda
 SPARTA DĚČÍN  6  2  LAPALEPA
11.10.2008

Sestavy

SPARTA DĚČÍN - Moise-Ahorn,Lescano,Rukavička-Baldi,Jensen,Jelínek,Nockeritz,Mönttinen-van Drongelen,Barrios

 LAPALEPA - Filep-Dobrilovič,Stieglitz,Eygi,Sar-Cordeel,Halm,Pumprla,Meixner-Hubalek,Nekolný

Branky - 13. a 31. van Drongelen,76.Učeň,76.Lescano,82.Jensen,83.Barrios-37Hubalek,55.Eygi

ŽK - Učeň, Ahorn -Cordeel

Střídání - Učeň za Mönttinena

Diváci - 8 772

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář